Bitcoin İle Alışveriş

VENUS.WEB.TR sitesinde Bitcoin ile alışveriş yapmak aşağıdaki güvenlik protokollerine tabidir:
 
  • Kişisel bilgileriniz, kayıt edilmez, saklanmaz.
  • 256 bit SSL şifrelemesi kullanılmaktadır.
 
Güvenlik işlemleri sebebiyle, kayıtlı bulunan telefon numaranızın doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için sisteme girmiş olduğunuz numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.
 
Dikkat: Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kullanıcı adı ve şifre yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. DUKKAN.GEN.TR, e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Önemli bilgilerin bildirilmesini gerektiren durumlarda bize sadece telefon ile ya da bizzat ofisimize gelerek ulaşınız.
 
İşlem Güvenliği
 
VENUS.WEB.TR sitesinde alışverişleriniz SSL (Secure Socket Layer) sertifikası garantisi altındadır. SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu ana makine (server) arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılmasını sağlamaktır. Bu sayede ziyaretçi-sunucu arasındaki bilgiler şifrelenmiş olarak paketlenir ve ancak kullanıcı tarayıcısı (browser) veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, üye bilgileri, vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde okunamaz veya alınamaz.

2 Adımda Bitcoin ile Güvenli Ödeme