İç Giyim Modasında Yeni Trendler Belli Oldu

İç Giyim Modasında Yeni Trendler Belli Oldu
23 November, 2018
Popüler markalar yeni sezon kadın iç giyim modellerini tek tek görücüye çıkarırken bu tasarımlar iç giyimde yeni trendlerin neleri kapsadığı sorusuna da yanıt oldu. Trendler kadınların yeni sezonda iç giyim modelleri ile etkili bir zarafet kazanacakları yönünde yorumları da beraberinde getirdi.

Yeni sezonda danteller hiç olmadığı kadar yoğun bir kullanım alanına kavuşuyor. Özellikle kadın iç giyim modasına yön veren seçkin markaların dantelleri tek başına kullanarak da pek çok yeni tasarıma imza attığı göze çarpıyor. Seksi ve bir o kadar da zarif bir duruş kazanan dantelli iç giyim modellerinde zengin renk skalası da dikkatlerden kaçmadı.

Bronz Tene Yakışan Renkler Trend!

Özellikle renk seçimlerinde trendler bu defa pastel tonları işaret ediyor. Ya boyuna bronzlaşan kadınlar için ciddi bir avantaja dönüşebilen bu durum bayan iç giyim modasında renklerin de ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Çünkü yeni trendler özellikle bronz tenlerde çok daha şık görünecek iç giyim modellerini de modaya kazandırdı.

İç giyimde takımların farkı renklerde olmasına yönelik trendler de yerini yeniden tek renk takımlara bırakıyor. Sütyen ve külot takımları tek renkten dizayn edilmeye başlandı. Ancak renkler arasında şimdiye dek pek tercih edilmeyen tonları da görmeye hazır olun. Bu tonlar kadınların iş giyim dolaplarına bahar esintilerini kazandıracak.

Fantezi İç Giyim Modelleri Yükselişte!

Yeni trendler arasında fantezi iç giyim modellerinin de geniş yer bulduğunu söylemek mümkün. Farklı dizaynlar kullanılarak hazırlanan bu tasarımlar onlarca farklı markanın yeni koleksiyonunda kullanıldı. Mağazalardaki yerini de çoktan alan bu tasarımlar camasirburada.com gibi kadınların uğrak mekanı olan web adreslerinde de satışa sunuldu.

Sonuç olarak kadın iç giyim modasında ilk etapta çok büyük değişimler yok gibi görünse de aslında büyük değişimlerin ilk sinyalleri yeni modellerle kendini belli ediyor. Yakın zamanda moda rüzgarları farklı bir yöne esebilir ve tüm trendler yeniden yazılabilir. Zira moda dünyasının önemli isimleri de açıklamalarında buna dair mesajlar veriyor.
Yorum Ekle

Yorum eklemek için oturum açmanı gerekmektedir. Eğer henüz hesabınız yoksa, buraya tıklayarak ücretsiz hesap açabilirsiniz.